Şık Görünüme Sahip Yeni Tasarımlara Sahip Pirinç Karyola Üreticisi
Pirinç Karyola ModelleriPirinç Karyola ModelleriPirinç Karyola Modelleri
(0212) 320 19 56
cagdaspirinc@gmail.com
Yol Tarifi Al

Tek Kişilik Pirinç Karyola

  • Home
  • Tek Kişilik Pirinç Karyola

Şık tasarımı ve uygulandığı alanda görünümü ile oldukça beğeni göre pirinç malzemeler, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yatak odalarınızda daha estetik bir görünüm elde etmek için, gold ve parlak renklere sahip olan pirinç karyola modellerimizi inceleyebilirsiniz. Konusunda uzman ve çeşitli ürün üretimlerine imza atmış, teknik ekibimizle pirinç malzemeleri en iyi şekilde ev dekorasyonunda sizlere yansıtmayı amaçlıyoruz. Kullanılan malzeme ve tasarıma göre fiyatlarda farklılıklar gözlemlenebilir. Sağlam ve dayanıklı Tek kişilik pirinç karyola ürünlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tek Kişilik Pirinç Karyola

irinç malzemeler dekorasyon amaçlı iç ve dış alanlarda kullanım için mevsim değişmelerinden etkilenmeyen en güvenilir malzemelerdir. Tek ve Çift Kişilik baza başlıkları görünümü ve zarif tasarımı ile odanızda daha fazla zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Uzun ömürlü ve tamamen el işçiliği ile ortaya çıkan tasarımlar konusunda pirinç karyola modellerimizde oldukça iddaalıyız.

Pirinç Karyola Konusunda Bilgi Alın. Telefon ve Whatsapp Hattımız Hizmetinizde
Tek Kişilik Pirinç Karyola Modellerimiz

Günümüzde yatak odasının dekorasyonu oldukça önemli bir yere sahiptir. Uzun yıllar geleneksel anlamda uzun bir geçmişe sahip olan pirinç karyolalar, korozyona karşı dirençli ve üretim esnasında kolay bir şekilde şekil alması gösterilebilir. Uzun ömürlü tamamen el işçiliğine dayalı olan pirinç karyolada kullanılan malzemeler, ilerleyen zamanlarda geri dönüşüm için çevresel faktörler için uygundur. Modern evler için ideal, daha çağdaş Minimalizm bir tarza sahip tek ve çift kişilik pirinç karyola modellerimizi inceleyin.

Diğer pirinç yatak çerçevelerinin aksine, el yapımı pirinç yatak çerçevelerimizin başlıkları ve ayakları saf pirinç borulardan ve el yapımı saf pirinçten dökümlerden yapılmaktadır. Pirinç yataklarımızın yalnızca pirinç kaplamalı diğer yataklardan daha pahalı olmasının ana nedeni saf pirinç malzeme kullanmamızdan kaynaklanmaktadır.

Kalite

Uygun Fiyat