Şık Görünüme Sahip Yeni Tasarımlara Sahip Pirinç Karyola Üreticisi
Pirinç Karyola ModelleriPirinç Karyola ModelleriPirinç Karyola Modelleri
(0212) 320 19 56
cagdaspirinc@gmail.com
Yol Tarifi Al

İkinci El Pirinç Karyola

  • Home
  • İkinci El Pirinç Karyola

Hayallerinizi Ertelemeyin.

Modern tasarımlara sahip pirinç malzemeler yüzyıllar süren bir  geleneğin yaşaması için birçok dönem kullanılmıştır. Ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan pirinç malzemeler ile Yatak Odalarına özel pirinç karyola ürünleri yüksek hassasiyet ve saflıkta usta ellerden üretilerek sunulmaktadır. Odanızın tüm renklerine uyum sağlayacak bir renge sahip olan pirinç malzemeler yüksek saflıkta olduğu için fiyatları da daha yüksek olabilir. Dayanıklı ve Sağlam yeni nesil pirinç karyola sistemlerimizde sıfır almak yerine ikinci el pirinç karyola alarak daha uygun fiyat avantajları elde etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yoğun talepler doğrultusunda pirinç karyola ürünlerimiz hızlı bir şekilde tükendiğinden talep edeceğiniz modeller konusunda daha önceden bilgi almanız gerekecektir.

2. El Satılık pirinç karyola ve Karyola Başlıkları Genelde bazı müşterilerimiz zaman içerisinde yeni modeller için eski pirinç karyola malzemelerini satışa sunarlar, ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra Temizleme, Parlatma ve Dezenfekte işlemleri yapılarak sıfır fiyatından daha düşük fiyatlara satışa sunulur.

EK İŞİMİZ DEĞİL ! TEK İŞİMİZ PİRİNÇ KARYOLA ÜRETİMİ VE SATIŞI

pirinc-karyola (101)
Pirinç Karyola Üreticisi

Kaliteli ve Dayanıklı Ürünler

Yapısı ve şık görünümü ile yatak odalarının vazgeçilmezleri arasında yer alan pirinç karyola malzemelerimiz yüksek saflıkta pirinç malzemeden yapılmaktadır.

En Yeni Modellerimizi İncelediniz mi ?