Şık Görünüme Sahip Yeni Tasarımlara Sahip Pirinç Karyola Üreticisi
Pirinç Karyola ModelleriPirinç Karyola ModelleriPirinç Karyola Modelleri
(0212) 320 19 56
cagdaspirinc@gmail.com
Yol Tarifi Al

Antika Pirinç Karyola

  • Home
  • Antika Pirinç Karyola
Pirinç Karyola Konusunda Bilgi Alın. Telefon ve Whatsapp Hattımız Hizmetinizde


Dekoratif ve Şık tasarıma sahip Antika Pirinç Karyola modellerimiz, yatak odasında değişiklik yapmak ve daha zarif bir görünüm elde etmek için uygundur.  Dekorasyon amaçlı ev eşyalarınızda pirinç malzemeler ile üretimini ve tasarımı yaptığımız çeşitli ürünler arasında yer alan pirinç karyola ve karyola başlıkları tamamen kaliteli ve uzun yıllar değerinden ve görünümünden birşey kaybetmeden kullanabileceğiniz şekilde sağlam malzemeden üretilmektedir.

Çağdaş Metal Dekorasyon ; Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda konusunda deneyimli personeli ile tamamen el işçiliğine dayalı pirinç karyola üretimi ve montajı konusunda uzun yıllar hizmet vermiştir. Antika görünümüne sahip karyolalar eskitilmiş veya tarih öncesi dönemlerde kullanılacak şekilde üretilmektedir. Saf pirinç malzeme kullanımına bağlı olarak ebat ve ölçülere göre pirinç karyola fiyatlarında değişiklikler olması normaldir. İşçilik, Uygun ödeme seçenekleri ve farklı modeller ile birçok şehirde hizmetinizdeyiz.

Antika Pirinç Karyola

Pirinç Yatak Başlıkları genelde Altın rengine sahip olmasından dolayı her mobilyanız ile uyumludur.  Yüzyıllar süren bir geleneği tekrar yaşatmaya ve yatak odalarınıza farklı bir tasarım katmaya geldik.  Görünüm ve tasarım olarak oldukça eski çağları yansıtan antika pirinç karyola modellerimiz tamamen kaliteli ve uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde üretilmektedir.

Antika Pirinç Karyola Modellerimiz